Uygun fiyatlı router: Archer C64

TP-Link'den güçlü, güvenli ve uygun fiyatlı router. Daha geniş kapsama alanına sahip, daha güçlü WiFi oluşturan Archer C64, bu özelliklerine göre uygun bir fiyata sahip.

Evindeki WiFi ağını güçlü bir yönlendiriciyle (router) cihazlara dağıtmak isteyen kullanıcılar için TP-Link® yeni bir ürünü satışa sundu. Uygun fiyatlı router Archer C64, AC standardında, yüksek bağlantı hızı ve daha geniş kapsama alanı sunuyor ve özelliklerine oranla uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Güçlü, güvenli ve uygun fiyatlı router: Archer C64

Çift kanallı ve toplamda 1200 Mbps kablosuz hızlara ulaşabilen Archer C64, MU-MIMO teknolojisi sayesinde daha çok cihaza sorunsuz destek verebiliyor. Üzerinde yer alan 4 adet güçlü anten ve hüzmeleme (beamforming) teknolojisi ile WiFi kapsama alanını da genişleten yönlendirici, sinyalleri ağa bağlı cihazlara doğru yönlendiriyor. Bu akıllı sinyal teknolojisi sayesinde evin her yerindeki cihaz WiFi’a erişebiliyor.

Ayrıca Archer C64’e güncel yazılım yüklendiğinde OneMesh desteğine de sahip oluyor. Böylece bu ürün TP-Link OneMesh destekli ağ ürünleriyle birlikte kullanıldığında kolayca bir Mesh WiFi ağı oluşturuyor. Hem kesintisiz hem de aynı ağ adı ve şifre ile WiFi erişimi sağlanıyor.

Güçlü, güvenli ve uygun fiyatlı router: Archer C64

WPA3 Destekli, Güçlü Güvenlik

Standart bir evin WiFi ihtiyacını karşılayabilen, daha çok cihaza, daha geniş bir menzilde destek verebilen Archer C64, aynı zamanda güvenli bir ağ oluşturuyor. En yeni WiFi güvenlik protokolü olan WPA3 desteği olan ürün, daha güvenli şifreleme ile ağın dış saldırılara karşı güvenliğini artırıyor.

TP-Link’in yeni yönlendiricisi sadece kablosuz bağlantıda güçlü özellikler sunmuyor; kablolu bağlantıda da yüksek hızlar ile kullanıcıların ihtiyacını karşılıyor. Yönlendirici üzerinde bir WAN, dört adet LAN Gigabit Ethernet girişi yer alıyor.

Bu sayede kabloyla ağa erişebilen cihazlar yüksek bağlantı hızlarına sahip oluyorlar. PC’ler, oyun konsolları, akıllı TV gibi cihazlar Gigabit hızda internete erişiyorlar. Bu da oyun ya da film keyfini kesintisiz ve daha zevkli hale getiriyor.

TP-Link’in pek çok ağ ürünü gibi bu model de çok işlevli. Uygun fiyatlı router Archer C64 hem yönlendirici hem de erişim noktası (access point) olarak görev yapıyor. Böylece kablolu bağlantıya sahip olan ev ve küçük ofisler, yönlendiricinin erişim noktası moduyla bağlantılarını kablosuza dönüştürebiliyorlar.

TP-Link’in Tether uygulaması sayesinde akıllı telefonlar üzerinden kolayca kurulan ürün, yine bu uygulama ile yönetilebiliyor. Tüm ağ ayarları, misafir ağı, ebeveyn kontrolleri Tether üzerinden birkaç dokunuşla, basitçe yapılıyor. Arzu eden kullanıcılar sezgisel Web arayüzünü kullanabiliyorlar. Ayrıca yazılım güncellemeleri bulut üzerinden alınabiliyor.

Bu gelişmiş özelliklerine göre uygun fiyatlı router olan Archer C64’ün KDV dahil 48 USD fiyatla satılması tavsiye ediliyor.

Detaylı bilgiyi firmanın sitesinden alabilirsiniz.

Murat Oktay

Kendimi bildim bile teknoloji ve bilgisayar/konsol oyunları benim için bir tutku olmuştur. 30 yılı aşkındır oyun sektöründe yazarlık ve yöneticilik yapmaktayım. Diablo 2'yi çıkışından beri hiç durmadan oynuyorum. Kullandığım telefon iPhone 13 Pro.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

We need income from advertisements to serve you better contents. Could you please add technolabs.net to excluded sites from adblock settings? ----- Sizlere daha iyi hizmet ve içerikler sunabilmek için reklamlardan gelecek kazanca ihtiyacımız var. Lütfen adblock ayarlarından sitemizi hariç bırakılan yayınlara ekler misiniz?