TP-Link Omada EAP670: Yüksek Performanslı Wi-Fi

TP-Link, Wi-Fi 6 teknolojili yeni bir erişim noktasını satışa sundu. Omada EAP670 model ürün konaklama, eğitim, AVM gibi sektörler için özel üretilen, güçlü teknik ve güvenlik özellikleriyle donatılmış bir çözüm.

TP-Link, kurumlar için geliştirilen, Wi-Fi 6 teknolojili yeni bir ürünü satışa sundu. Omada EAP670 model erişim noktası (access point), çok yüksek bağlantı hızı sunuyor ve güçlü güvenlik özelliklerine sahip.

TP-Link Omada EAP670 satışa sunuldu

Yüksek WiFi performansı gereken ve gün içinde çok sayıda farklı kişinin ağa eriştiği iş ortamları için ideal bir çözüm olan EAP670, çift bant desteğine sahip ve her iki bantta toplam 5400 Mbps (5 GHz bandında 4804 Mbps, 2.4GHz bandında 574 Mbps) kablosuz hıza ulaşabiliyor. Yüksek hızın yanı sıra aynı anda çok sayıda cihaza destek verebilen ürün, otel, AVM, okul gibi iş ortamlarının WiFi ağından beklentilerini karşılıyor.

TP-Link Omada EAP670

Wi-Fi 6 ile gelen OFDMA, 1024 QAM, HE160 gibi teknolojilere sahip olan EAP670, böylece hem çok daha hızlı, hem aynı anda daha fazla cihaza destek verebiliyor, daha az parazit ve daha düşük gecikme süreleri ile WiFi performansını ciddi oranda yükseltiyor.

Omada Mesh teknolojisiyle kablosuz kolay eşleşme

WiFi 6 teknolojisinin yanı sıra Omada Mesh teknolojisine de sahip olan erişim noktası, diğer erişim noktalarıyla çok kolay eşleşiyor ve kurumları ekstra kablolama yükünden kurtarıyor. Ağa bağlı kişiler hareket halindeyken, en uygun erişim noktasına otomatik olarak bağlanıyor ve bu geçişi hiç hissetmiyorlar. Herhangi bir erişim noktasında sorun olduğunda en uygun diğer erişim noktasına geçiş yapıldığından her zaman kesintisiz WiFi mümkün oluyor.

TP-Link Omada EAP670 Girişler

Otomatik kanal seçimi ve güç ayarı özelliği olan EAP670’in kurulumu da son derece kolay. PoE+ destekli olan ürün, işletmelere kurulumda esneklik sağlıyor. İstenirse 802.3at PoE+ üzerinden enerji kablosu gerekmeden kurulum yapılabildiği gibi istenirse güç kaynağına adaptör ile bağlanabiliyor. Tavana ya da duvara iki hareketle monte edilebilen ürün kolayca çalışır hale geliyor.

Tüm ağ için kolay yönetim ve güçlü güvenlik

Omada EAP670 erişim noktasının yönetimi de rahat ve kolay. Yüzde 100 bulut tabanlı Omada SDN bulut yönetim yazılımı desteği olan ürün, buluttan, her yerden yönetilebiliyor. Sadece erişim noktaları değil, Omada serisi tüm ağ ürünleri tek bir noktadan Omada SDN üzerinden denetlenip, tüm ayarları yapılabiliyor. Bu da kurumlara satın alma sonrası maliyet açısından büyük avantaj sunuyor.

Detaylı bilgi için: https://www.tp-link.com/tr/business-networking/omada-sdn-access-point/eap670/

Murat Oktay

Kendimi bildim bile teknoloji ve bilgisayar/konsol oyunları benim için bir tutku olmuştur. 30 yılı aşkındır oyun sektöründe yazarlık ve yöneticilik yapmaktayım. Diablo 2'yi çıkışından beri hiç durmadan oynuyorum. Kullandığım telefon iPhone 13 Pro.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

We need income from advertisements to serve you better contents. Could you please add technolabs.net to excluded sites from adblock settings? ----- Sizlere daha iyi hizmet ve içerikler sunabilmek için reklamlardan gelecek kazanca ihtiyacımız var. Lütfen adblock ayarlarından sitemizi hariç bırakılan yayınlara ekler misiniz?