AGON AGM600 oyun faresi yakında bizlerle

AGON by AOC, özellikle espor tutkunları ve FPS ve aksiyon müsabakalarının iddialı oyuncuları için AGON AGM600 oyun faresi için hazırlık yapıyor. Dokulu baş parmak koyma yeri ve kaymaz yüzeyiyle ergonomik, rahat bir tasarıma, 10 adet özelleştirilebilir düğmeye ve RGB entegrasyonuna sahip AGM600, iddialı oyuncuların büyük bir doğruluk ile rakiplerini alt etmelerini sağlayacak.

AGM600 faresi ayrıca üst düzey cevap verebilirlik ve düşük gecikme için NVIDIA Reflex teknolojisi ile de sertifikalandı.

AGON AGM600 gaming mouse released

AGON AGM600 oyun faresi, özellikle espor tutkunlarına ve iddialı oyunculara uygun

Tam ve hassas doğruluk

Oyuncular, kullandıkları farelerin, yarışma sırasında rakiplerini yenmede birincil araç olduğunu düşünürler. Oyuncuların ideal fareleri, zorlu koşullara dayanmalı ve karmaşık gerekliliklere uygunluk göstermeli. Bir espor oyuncusu için iyi bir fare, bir şövalyenin kılıcına benzer. Oyuncu faresi, ergonomik, sağlam, tam doğru ve her duruma uyacak şekilde çok yönlü olmalıdır.

Yeni AGON AGM600 kablolu oyun faresi benzer ve kanıtlanmış bir sensöre, Pixart PMW3389’a da sahip ve kusursuz şekilde, bir inç başına 16,000 noktayı (16,000 DPI) destekliyor, 50 g ivmelenmeye ve saniyede 400 inç takip doğruluğuna sahip.

Bu tam doğru sensör, herhangi bir kesinti ya da bozulma olmadan masada ya da fare altlığında doğru ve hızlı bir hareket için şart. 1 ms / 1000 Hz polling hızı ile, fare ile oyun arasındaki bağlantı mümkün olduğunca devam ediyor.

AGON AGM600 Top

Sıradışı sağlamlıktaki Kailh anahtarları ile donatılmış, 80 milyon tıklama için hazırlanmış, metal kaydırma tekerlekli AGM600, dayanıklı olsun diye tasarlandı.

Ergonomik olarak kavisli bir şekle sahip AGM600, sağ el kullanımı için “avuç içi” ya da “pençe” tipi tutuşları destekliyor. Cilt dostu, mat, UV kaplamalı koruyucu katmanın, kullanıcının elinde yarattığı rahat bir hissi var. Çifte enjekte silikon yan panelleri ise farenin sıcak yaz gecelerinde uzun oyun maratonları boyunca oyuncunun elinden kaymasını önleyerek sağlam bir tutuş garantiliyor.

AGM600’ün altında teflon ayak matları ise farenin farklı fare altlıklarıyla ya da yüzeylerde kolayca manevra edilebilmesini sağlıyor. Hafif ama sağlam bir fare olan AGM600, yaklaşık 115 g (kablosuz) ağırlığında, bu da, adrenalini yüksek durumlarda kolay kaydırmayı sağlamak ve tam doğru yerde kalmak için ideal miktar. Daha fazla dayanıklılık için 1.8 m örgülü kablosu ile, bu fare kişisel bilgisayara USB ile sağlam şekilde bağlanabilir.

AGM600 modeli, ayrıca düşük gecikmesini ve yanıt verebilirliğini vurgulayan NVIDIA Reflex teknoloji sertifikasını aldı. Bu şu anlama da geliyor: NVIDIA Reflex Latency Analyzer aracı ile, AGON PRO AG254FG ya da AGON PRO AG274QG gibi bir monitöre bağlandığında her bir parça için toplam sistem gecikmesini doğru şekilde görüntülemek mümkün.

Böylelikle oyuncular sistemlerindeki dar boğazları tespit edebilirler ve mümkün olan en düşük gecikme ile yarıştıklarından emin olabilirler.

AGON AGM600 Back LED

Becerinizi gösterin!

AGON AGM600 oyun faresi toplamda 10 özelleştirilebilir buton ile donatıldı. Dayanıklı sol/sağ fare butonlarına ek olarak, bu farede metal bir kaydırma tekerleği/butonu ve üç yan buton da (ön/arka ve nişancı) da bulunuyor ve bunlara baş parmak ile ulaşmak gayet kolay.

Ayrıca kaydırma tekerinin altında AGM600’de DPI’yı kolayca artırmak/azaltmak için iki düğme de var, bu özellik, kullanıcıların kesinlik için DPI’ı azaltmaları gerektiğinde ya da imleçleri ile bütün ekranı kolayca kapsamaları için DPI’ı artırmaları gerektiğinde harika bir özellik.

Savaşırken bu iş ayrılmış nişancı düğmesi o anda DPI’yı değiştirmek için basılı tutulabilir, bu da pikseline dek mükemmel bir pusu kurmayı sağlar. Son olarak AGM600 modelinde, sol fare düğmesinin yanında iki ek buton daha var, bunlar da fabrika ayarı olarak, kullanıcıların sesi o anda ayarlamalarına olanak tanıyor. AGM600 modelinin 10 düğmesinin hepsi tamamen özelleştirilebilir.

AGON AGM600 oyun faresi

Profesyonel bir oyuncunun birincil aracı olan faresi, kişiselleştirilmez ise tam sayılmaz. AGM600, G-Menu yazılımı sayesinde kapsamlı bir kişiselleştirme sunuyor. AOC’nin kapsamlı hub yazılımı G-Menu, monitörlerin, klavyelerin, kulaklıkların, farelerin ve diğer aksesuvarların tüm özelliklerini kontrol ederek AGM600 üzerinde tam bir kontrol sağlıyor.

Ön yüzeyinde, AGON logosunu aydınlatarak alt tarafta sarıp sarmalayan Light FX RGB LED’ler ile AGM600 seçili AGON by AOC ürünleri ile eş zamanlı hale getirilebiliyor ve bunların uyumlu olarak nefes almasını/yanıp sönmesini/dalgalanmasını sağlıyor. Üstelik RGB ışıkları, seçili DPI ayarını da gösterebilir.

AGM600 iki profili kendisi kaydedebilir. Böylece espor oyuncuları G-Menu gibi 3. taraf yazılımları kurmalarına ya da kullanmalarına izin verilmeyen turnuvalarda ya da espor etkinliklerinde bireysel ayarlarını kullanabilirler.

AGON AGM600 oyun faresi, Ekim 2022’den itibaren 59 USD üretici tarafından tavsiye edilen perakende fiyatından piyasada bulunabilecek.

Murat Oktay

Kendimi bildim bile teknoloji ve bilgisayar/konsol oyunları benim için bir tutku olmuştur. 30 yılı aşkındır oyun sektöründe yazarlık ve yöneticilik yapmaktayım. Diablo 2'yi çıkışından beri hiç durmadan oynuyorum. Kullandığım telefon iPhone 13 Pro.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

We need income from advertisements to serve you better contents. Could you please add technolabs.net to excluded sites from adblock settings? ----- Sizlere daha iyi hizmet ve içerikler sunabilmek için reklamlardan gelecek kazanca ihtiyacımız var. Lütfen adblock ayarlarından sitemizi hariç bırakılan yayınlara ekler misiniz?