Twitch canlı yayınında skandal!

Hepimizin bildiği gibi Twitch üzerinden yayın yapan bir çok insan var. Bazıları kitle çekebilmek için aşırıya kaçan hareketler yapsa da bazıları cinselliği ön plana çıkarıyor. Hatta bu cinsel içerikli görüntüler yanlışlıkla bile olsa hesabınızın banlanmasına yol açıyor. Bana kalırsa yanlışlıkla olan içeriklerin haricinde bireylerin takipçi toplamak için yaptığı cinsel yayınların banlanması oldukça yerinde. Çünkü 7'den 70'e herkesin girip yayınları izleyebildiği bir yer. Ayrıca yaş sınırlaması olsa bile, yapılan iş kalitesizse takipçi sayısı düşük kalır. Yani kaliteli işler yaparsanız elbette bir yerlere gelirsiniz.

Haberinizin ana konusuna gelecek olursak yine bir Twitch skandalı daha. Buradaki durumunda yanlışlıkla olduğunu belirtmeliyim fakat bu kadarı da olmaz dedirtecek cinsten. Xpegasas adlı Twitch kullanıcısı yayınını tamamladıktan sonra kamerasını kapatsa da, mikrofonunu kapatmayı unutmuş. Ardından kız arkadaşıyla cinsel ilişkiye girmiş, tabii mikrofon açık kaldığı için yayına bağlı kalan kullanıcılar neler olup bittiğini dinlemişler. Hatta kaydedip çeşitli sitelere göndermişler. 

Artık ne kadar isteyerek ne kadar yanlışlıkla olduğunu bilmiyorum fakat Xpegasas adlı kullanıcı kendi reklamını yapmış oldu.

Author