Samsung'dan yeni hepsi bir arada bilgisayar

CES 2017 fuarında önemli donanım duyuruları gerçekleştiren Samsung, fuar kapsamında öne çıkartılmayan yeni geliştirdiği hepsi bir arada bilgisayar modelini de görücüye çıkarttı. Daha önce gördüklerimizden oldukça farklı görünen ve bu farkı 20W gücündeki dahili "soundbar" yani hoparlör birimine borçlu olan bilgisayar, 24-inç'lik dokunmatik ekranında Full HD çözünürlük sunuyor ve bu ekran soundbar üzerinden esnek şekilde hareket ettirilebiliyor. Gücünü 2.4GHz hızında çalışan Intel Core i5-7400T'den alan bilgisayar, 16GB'a kadar RAM ile özelleştirilebiliyor ve 1TB 5400RMP HDD ile satın alınabiliyor. Tüm gerekli giriş çıkış portlarını hoparlörünün arkasında taşıyan Samsung All-In-One PC, Windows 10 işletim sistemini kullanıyor ve Windows Hello giriş sistemin verdiği destek ile güvenliği arttırıyor. Cihazın ekranının ise Gorilla Glass koruyor.

Satış fiyatı ve çıkış tarihi hakkında resmi bir açıklama yapılmayan Samsung All-In-One PC'nin resmi tanıtım videosunu direkt olarak aşağıda izleyebilirsiniz. 


Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.