Photoshop'a rakip Affinity Photo, Windows için de yayınlandı!

Dünyanın en çok kullanılan fotoğraf düzenleme yazılımı Photoshop'a rakip olarak geliştirilen ve uzun zamandır Mac için kullanımda olan Affinity Photo, sonunda Windows için de kullanıma sunuldu. Şuan Photoshop'un en büyük rakibi konumunda bulunan ve güç geçtikçe kullanıcı kitlesini arttıran Affinity Photo, söylediğimiz gibi fotoğraf düzenleme noktasında karşımıza çıkıyor ve oldukça gelişmiş araçları bünyesinde barındırıyor. 360 derecelik fotoğrafların dahi düzenlenebildiği yazılım, aklınıza gelebilecek en ince ayara kadar değişiklik sunuyor ve hazır lens düzeltme ayarlarıyla kullanıcılarını birçok zahmetten kurtarabiliyor. Oldukça modern bir arayüzü bulunan Affinity Photo, RAW ile PSD desteklerini de veriyor ve arka planda çalıştırdığı gelişmiş algoritmalar ile beklediğinizden fazlasını sunabiliyor.

Şuan 40$ fiyat etiketiyle elde edilebilen ve Photoshop'tan farklı olarak bir kere satın alındığı zaman ömür boyu sizin olan Affinity Photo, mutlaka şansı verilmesi gereken seçenekler arasında yer alıyor.

Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.