Logitech, 7.1 ses verebilen yeni kablosuz kulaklığını tanıttı

CES 2017 fuarını boş geçmesi kesinlikle beklenmeyen Logitech, ilk olarak karşımıza G533 isimli yeni kablosuz kulaklığını çıkarttı. Kafa üstü formunda hazırlanan ve bünyesinde dahili bir mikrofon taşıyan Logitech G533, Dolby 7.1 kanal surround ses verebiliyor olmasıyla oyun yanında sinema tarafına da hitap ediyor ve söylendiği kadarıyla kablosuz olmasına rağmen herhangi bir gecikme yaşatmıyor. 350 gramlık ağırlığıyla konforlu bir seçenek ortaya koyan ürün, gövdesi üzerine yerleştirilen butonlar ile rahatlıkla kontrol edilebiliyor ve aktif kullanımda 15 saat batarya süresi sunuyor. Tam şarj olması 3.5 saat süren kulaklık, 3D ses ve DTS Headphone X desteklerini de veriyor. Bağlantısı USB bellek boyutundaki verici üzerinden sağlayan G533, 15 metre içerisinde rahatlıkla kullanılabilirken, özellikle oyunlarda rakiplerinin önüne geçtiği deneyenlerin söyledikleri arasında yer alıyor.

Pro-G sürücüleriyle zengin ses performansı veren G533, 150$ fiyat etiketiyle önümüzdeki ay raflardaki yerini almaya hazırlanıyor.


Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.