LG V20 Android 7.0 ile geliyor!

IFA 2016'nın yaklaşmaya başladığı bugünler de pek bir hareketli olan akıllı telefon piyasasında yeni gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Bir çok modelin yeni amiral gemileri hakkında yeni bilgiler beklemeye başladığımız bu zamanlar oldukça heyecanlı geçmekte. IFA 2016 öncesi merakla beklediğimiz LG'nin yeni amiral gemisi V20'den de yeni detaylar gelmeye devam ediyor.

Maalesef LG V20'nin teknik ve tasarımı hakkında şuanlık basına sızmış resmi bir bilgi bulunmuyor. Resmen LG kanadında bir ölüm sessizliği hakim diyebiliriz. Her ne kadar LG tarafından resmi bir açıklama yapılmasa da, Google tarafından gelen açıklama LG'nin yeni amiral gemisi hakkında önemli bir detayı resmileştirmiş oldu. Google tarafından yapılan açıklamaya göre, LG yetkilileri V20 ile bir ilke imza atacak Eylül'ün ilk haftası duyurulacak olan LG V20, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile piyasaya sürülecek.LG V20, Eylül'ün ilk haftasında bizlere duyurulmasını bekliyoruz. Cihazın duyurulmasın ardından 14 Eylül'de ön sipariş aşamasına girecek ve daha sonrasında 23 Eylül tarihinde kullanıcılara dağıtılacak.

Author
Deniz Aslan

İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Kuyumculuk ve Takı Tasarımı bölümünde okuyan Deniz, Technolabs ve Merlin'in Kazanı'n da yazar olarak görevini sürdürmekte. Deniz okurları için sürekli yeni eğlenceli makaleler yazmaktan büyük keyif alıyor. Bunun yanında mobil cihazları da yakından takip ederek, onlar hakkında en güncel haberleri okurlarına sununan Deniz, teknolojiye ve yeniliklere olan ilgisini 4 yıl boyunca yazıya dökmete. Bilim dünyasında olan gelişmeleri de sürekli takip eden Deniz, ana kaynaklardan gelen haberleri ve duyuruları okurlara aktarırken titiz bir çalışma yürüterek en doğru haberleri sunmak için büyük bir çaba gösteriyor.