Galaxy S8'in kılıfları da ortaya çıkmaya başladı

Samsung'un dün MWC (Mobil Dünya Kongresi) 2017 kapsamında tanıtıp 18 Nisan tarihinde de satışa sunacağını duyduğumuz yeni amiral gemisi akıllı telefonu Galaxy S8, bugün yine tasarımsal olarak ortaya çıktı. Kılıf üreticisi Ghostek'in hazırladığı kılıf bünyesinde gördüğümüz akıllı telefon, yeni görselde daha önceki tasarımları doğrular nitelikte karşımıza çıkıyor ve kenarlardan kavisli ekranı ve oldukça ince üst / alt çerçevesi ile gerçekten çok şık görünüyor. Ancak aynı şeyi Ghostek'in Atomic isimli kılıfı için söylemek oldukça zor görünüyor. Şimdiye kadar ki verileri toplamak gerekirse Note 7'nin büyük zararını kapatması gereken telefon, teknik olarak Snapdragon 835 ve Exynos işlemci ile gelecek ve büyük ihtimalle 6-inç ve 5-inç olmak üzere iki farklı versiyon halinde satışa sunulacak. 

Galaxy S7'den tam %20 daha pahalı olması beklenen Galaxy S8, kısa süre önce Samsung'un resmi sitesinde kesinleştiği üzere "Pay Mini" (Samsung Pay'in çevrimiçi alışveriş versiyonu) ile "Bixby" (Siri, Cortana ya da Alexa benzeri dijital asistan) desteklerine de sahip olacak.

Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.