Galaxy S8 böyle gözükecek (Galeri)

Samsung'un tüm dikkatini üzerine verdiği akıllı telefon modeli Galaxy S8, CES 2017'nin yoğunda gündeminde bile üst sıralardaki yerini korumayı devam ediyor. Ortaya çıkan son görsellere baktığımız zamansa telefonun artık nasıl görüneceği de neredeyse kesinleşmiş bulunuyor. Yukarıda yer alan görselde de görebileceğiniz üzere yanlardan kavisli bir ekrana sahip olacak olan Galaxy S8, üst ve alt bölümlerinde oldukça ince bir çerçeve taşıyacak ve böylelikle ekran-kasa oranı ciddi seviyede artacak. Çin Weibo'da ortaya çıkan aşağıdaki görsel yukarıdaki render'a göre çok daha gerçekçi dururken, telefon teknik olarak Snapdragon 835 ve Exynos işlemci ile gelecek ve büyük ihtimalle 6-inç ve 5-inç olmak üzere iki farklı versiyon halinde satışa sunulacak

Galaxy S7'den tam %20 daha pahalı olması beklenen Galaxy S8, herhangi bir değişiklik olmaz ise Nisan ayında New York'da düzenlenecek özel bir etkinlik kapsamında resmi olarak lanse edilecek.

Author
Can Tunçer

İzmir Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu olan Can Tunçer, yaklaşık 5 yıldır yakından takip ettiği teknoloji ve bilim dünyasının güncel haberlerlerini okuyucularıyla buluşturuyor. Özellikle fotoğraf makineleri, video kameralar ve drone modelleriyle yakından ilgilenen Can, son dönemin gözde alanlarından elektrikli otomobil sektörünün de en sıkı takipçileri arasında yer alıyor. Editör, mobil uygulama alanında da gündemi taze tutarak içerikler üretiyor.